News

Znany amerykański raper wkracza na rynek marihuany rekreacyjnej

Raper Ray J

Znany amerykański raper Ray J zakłada firmę, która zajmować się będzie produkcją oraz sprzedażą marihuany rekreacyjnej. W poniedziałek poinformował o tym swoich fanów na Instagramie. Na platformie tej zamieścił filmik, na który mówi, że cieszy się z tego, iż rozpoczął działalność w branży konopnej.

Jak na razie szczegóły tego przedsięwzięcia nie są do końca znane. Wiemy, że piosenkarz w biznes ten zainwestował 5 milionów dolarów, co jest dość sporą kwotą jak na tego rodzaju działalność. Prawdopodobnie Ray J jest już w posiadaniu hali potrzebnej do uprawy roślin. Ma także zespół ekspertów składający się podobno z najlepszych specjalistów w tej branży.

Jointy sprzedawane przez piosenkarza mają być znakowane jego imieniem. Prawdopodobnie ich pełna nazwa będzie brzmieć „Ray Jay’s Joints”. Będą one dostępne w dwóch odmianach: indica bądź sativa. Zakres jego działalności nie będzie się ograniczał do stanu Kalifornia. Piosenkarz chce, by jego produkty były ogólnodostępne w całych Stanach Zjednoczonych.

Ray J ma już pewne doświadczenie w prowadzeniu biznesu, to nie są jego pierwsze kroki.  Wcześniej był już właścicielem firmy elektronicznej Raytroniks. Firma ta zyskała rozgłos po wprowadzeniu na rynek rowerów elektronicznych Scoot E-Bike.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły