News

USA: #KushUpChallenge, czyli odpowiedź raperów na nudę w czasie kwarantanny

B-Real

Amerykańscy raperzy nie lubią się nudzić. Właśnie w USA powstało nowe wyzwanie #KushUpChallenge, które jest odpowiedzią palaczy marihuany ze sceny rapowej na klasyczne #PushUpChallenge, które zyskuje, coraz to większą popularność w czasie kwarantanny.

Inicjatorem całego challenge’u jest Gillie da Kid, reprezentant Major Figgas. Da Kid, będąc świadomym, że w środowisku amerykańskich raperów dużo jest palaczy marihuany, postanowił rozpocząć łańcuszek…

W opublikowanym na Instagramie wideo da Kid, zachęca swoich kolegów palaczy do wzięcia udziału w nietypowym wyzwaniu. Osoba, która zdecyduje się wziąć udział w challenge’u, musi ściągnąć 10 buchów” jointa, dopiero po ostatnim wypuszczając dym.

Challenge szybko zaczął zdobywać rozgłos, a do tego szalonego wyzwania dołączyły kolejne wielkie nazwiska z rapowej sceny USA, takie jak Xzbit, Wiz Khalifa czy Juicy J. Ponadto w czasie trwania wyzwania nominowani do niego zostali tacy weterani palenia marihuany jak B-Real, czy Snoop Dog, którzy z pewnością odpowiedzą.

Jak na razie największe wrażenie zdaje się robić nagranie Xzbita, który do challenge’u użył jointa zawierającego 8 gramów marihuany. Oprócz gwiazd muzyki, do wyzwania zaczęli dołączać zwykli ludzie, którzy nominują swoich znajomych do wzięcia udziału w zabawie.

Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że challenge zawędruje, aż do Polski. Na szczęście u nas w kraju nie brakuje specjalistów od marihuany wśród raperów, którzy z pewnością sprostaliby postawionemu zadaniu. Pytanie tylko, czy w czasie kwarantanny uda im się znaleźć miejsce, gdzie będą mogli zrobić to legalnie…

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły