News

Targi Kanaba Fest przełożone! Wydarzenie najwcześniej w 2021 roku

Kanaba Fest

Targi konopne Kanaba Fest zaplanowane na początek października obecnego roku zostały przełożone na rok 2021. Decyzja organizatorów umotywowana została przez 2 główne czynniki: powracającą epidemię COVID-19 i problemy z wybraną lokalizacją. Organizatorzy mają nadzieję wrócić w 2021 ze zdwojoną siłą.

Targi początkowo miały odbyć się 3 (Sobota) i 4 października (Niedziela) przy ulicy Marii Konopnickiej 28 w starym budynku Hotelu Forum w Krakowie i miały łączyć w sobie panele dyskusyjne, edukacyjne, a także zgromadzić wielu wystawców z legalnej branży konopnej z Polski i Europy.

Niestety na przeszkodzie organizacji wydarzenia stanęły dwie wielkie przeszkody, które jak się okazało, były nie do przejścia dla organizatorów. Pierwszą barierą była powracająca epidemia koronawirusa, która sprawiła, że niepewna okazała się organizacja takiego wielkiego wydarzenia na jesień 2020 roku.

Nikt nie wie, czy nadchodząca jesień nie przyniesie nowych ograniczeń dla organizatorów wydarzeń, ani czy będzie możliwość produkcji eventów. To, co jest dla nas najważniejsze: nie chcielibyśmy narazić niczyjego zdrowia ani bezpieczeństwa. Ludzie mają świadomość, że COVID-19 jest realnym zagrożeniem, obserwujemy spadek zainteresowania imprezami wywołany strachem przed zarażeniem. Nie chcemy przyczyniać się do rozwoju pandemii- poinformowali organizatorzy Kanaba Fest

Jeszcze inną przeszkodą okazał się problem z wcześniej wybraną lokalizacją, czyli starym Hotelem Forum. Wszystko przez zmianę najemcy budynku, który nie ma w planach organizacji, takich wydarzeń jak targi.

W naszej ukochanej lokalizacji Forum Wydarzeń zmienił się najemca powierzchni. Plan biznesowy właścicieli uległ zmianie, przez co z dnia na dzień dowiedzieliśmy się, że przestrzeń Forum przestaje być lokalizacją wystawienniczą. Szukaliśmy nowej przestrzeni eventowej w Krakowie, jednak nie udało nam się znaleźć miejsca, które spełniałoby standardy bezpieczeństwa i komfortu, do którego Was przyzwyczailiśmy – dodali przedstawiciele Kanaba Fest

Organizatorzy zaznaczyli, jednak że targi nie są odwołane, ale przełożone na rok 2021, a sami po przerwie będą chcieli wrócić lepsi.

Naturalną decyzją w tym przypadku – i mamy nadzieję, że się z nami zgodzicie – jest przełożenie targów na 2021 rok. Aktualna sytuacja jest dla nas bardzo ciężka, ponieważ włożyliśmy wiele pracy w tę edycję od maja wierząc, że za kilka miesięcy sytuacja ulegnie zmianie na lepsze. Co stanie się teraz? Rozliczamy projekt i regulujemy rachunki z Wami i idziemy odpocząć, aby nabrać sił przed pracą nad kolejną edycją Kanaba Fest. Chcemy wrócić więksi, silniejsi, lepsi – podkreślili członkowie ekipy Kanaba Fest

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za ekipę Kanaba Fest, żeby 2021 rok okazał się lepszy i umożliwił im organizację wymarzonych targów konopnych.

1 komentarz
  1. ThereWasaGuy 2 lata ago
    Odpowiedz

    No przelipa…:(

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły