News

Kanadyjska gwiazda muzyki pop inwestuje w marihuanę

Justin Bieber

Popularny kanadyjski wokalista, Justin Bieber podjął współpracę z kalifornijską firmą Palms Premium przy uruchomieniu linii produkcyjnej tzw. prerollsów, czyli jointów wypełnionych marihuaną.

Współpracę muzyka z firmą konopną ogłoszono w poniedziałek. Prerollsy sprzedawane będą pod marką Peaches – nawiązując do jednej z piosenek Biebera, w której artysta śpiewa o kalifornijskiej marihuanie.

Gwiazda popu przekonuje, że nowe przedsięwzięcie, w którym bierze udział, ma przede wszystkim zmienić sposób postrzegania marihuany na bardziej pozytywny.

Jestem fanem Palms i tego, co robią, czyniąc marihuanę przystępną i pomagając w jej destygmatyzacji — zwłaszcza dla wielu ludzi, którzy uważają ją za pomocną dla ich zdrowia psychicznego. Chciałem się upewnić, że robię z nimi coś autentycznego, a Peaches to dobre miejsce do rozpoczęcia – powiedział Bieber w oświadczeniu.

Peaches sprzedawane będą w czterech stanach USA: Kalifornii, Nevadzie, Florydzie i Massachusetts.

Jedno opakowanie prerollsów zawierać będzie 7 jointów o cytrusowym smaku – każdy z zawartością 0,5 grama marihuany. Koszt jednego takiego opakowania ma wynosić 50-60 dolarów w zależności od stanu.

Podczas prezentacji nowych prerollsów zapowiedziano również, że część z każdej sprzedaży Peaches zostanie przekazana na działanie organizacji non-profit zajmujących się destygmatyzacją konopi indyjskich.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły