News

Pierwsza edycja WeedFestWarsaw Festiwal już we wrześniu!

WeedFestWarsaw

12 i 13 Września, Warszawa po raz kolejny stanie się centrum życia konopnego Polski. Wszystko za sprawą nowego wydarzenia konopnego WeedFestWarsaw Festiwal, który odbędzie się w warszawskim Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

Przez dwa dni w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25, Warszawa) będzie można spotkać kilkudziesięciu wystawców nie tylko z Polski, ale też z całej Europy. Na scenie wystąpi również wielu prelegentów, którzy pozwolą odwiedzającym poznać lepiej rozwijającą się branżę konopną.

Publiczność festiwalu pozna najnowsze informacje dotyczące możliwości wykorzystania produktów pochodzących z uprawy legalnej konopi, a także dowie się nieco na temat funkcjonowania legalnych przedsiębiorstw konopnych.

Na scenie pojawią się eksperci m.in. z dziedziny prawa, kulinariów, budownictwa czy medycyny. Wśród nich m.in. Małgorzata Szakuła, autorka blogu kulinarnego smilingspoon.pl, czy dr Izabela Rutkowska – Włodarczyk, właścicielka firmy Hempekspert.

Na liście wystawców biorących udział w festiwalu znalazły się takie firmy, jak: Hempekspert, Galeria Konopi, BioHemp, Cannabium, Kombinat Konopny, Cannabis Med, CBDKing, Cannabis Uprawa, Green Seeds, Hemp Center, Cannlab, Poland Coffee Shop, LegalWeed, KonopieTuiTeraz, Essenz, Green Spot, VIRDE POLSKA, Sativa Poland, Flow Shop, Dr. Joint, CBD ELITE, Królestwo Konopi, EcoReactor, DobreKrzaki.pl, LokalnyZielarz.

Głównym partnerem festiwalu jest zajmująca się sprzedażą produktów konopnych firma HempCenter.

Bilet 2-dniowy na festiwal w przedsprzedaży kosztuje 10 złotych i dostępny jest pod tym adresem: https://goout.net/en/festivals/weedfest-warsaw-festiwal-2020/mrutf/+ydbqq/

Z kolei w dniu imprezy, bilet 2-dniowy będzie kosztować 15 złotych.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły