News

Nadchodzi Kanabiz 2022! Forum Rozwoju Branży Konopnej już w kwietniu

FBK

Gorąco zapraszamy do bezpłatnego udziału w drugiej już edycji konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej Kanabiz. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. w Warszawie.

Już 21 kwietnia 2022 r. w godzinach 13: 00 – 17: 00 w CIC Venture, Varso Place w Warszawie odbędzie się wydarzenie Forum Rozwoju Branży Konopnej.

Kanabiz to jedyna w Polsce impreza branżowa B2B dla branży konopnej. W wydarzeniu biorą udział wyłącznie właściciele biznesów konopnych.

Tegorocznym tematem przewodnim Forum Rozwoju Branży Konopnej będzie potencjał wzrostu znaczenia sektora w kontekście nowych przepisów oraz marketing w branży objętej zakazem reklamy, czyli działania wspierające e-commerce i marketing sklepów internetowych. Impreza promuje wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy właścicielami biznesów konopnych i jest to jedyne wydarzenie branżowe w Polsce umożliwiające networking biznesowy w tym obszarze.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli doskonałą okazję do nawiązania relacji z podwykonawcami i dostawcami usług, tworzenia sieci kontaktów i pozyskiwania nowych partnerów.

To właśnie podczas Forum Rozwoju Branży Konopnej właściciele sklepów konopnych będą mieli szansę poznać dostawców, a producenci wyrobów będą mogli rozszerzać kanały sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Tegoroczne wydarzenie składa się z części wystąpień merytorycznych i strefy networkingu „Galeria Konopna”, zaplanowanych na godziny 13:00-17:00. Bezpośrednio po wydarzeniu organizatorzy zapraszają na Thursday Gathering, imprezę networkingową dla przedsiębiorców i startupów, która rozpoczyna się o 17:00 i trwa trzy godziny.

Warto zaznaczyć, że podczas konferencji wystąpią znamienici goście z branży konopnej, między innymi Piotr Liroy Marzec CEO Liroyal, Andrzej Dołecki Prezes Zarządu Wolne Konopie, Monika Koźlakiewicz Dyrektor KOWR, Krzysztof Rutkowski Prezes Zarządu KDCP, Dariusz Nowak Co-Founder Orbis Cannabis, Marta Łanoch z FoodMedLaw, Beata Martin Voces i Filip Bloch Prezes Zarządu MaryGo.

Link do bezpłatnej rejestracji: https://www.kanabiz.pl/event-details/ii-forum-rozwoju-branzy-konopnej-21-04-2022
Link do wydarzenia: https://www.kanabiz.pl/

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły