News

Raper Włodi będzie sprzedawał własną odmianę marihuany

Raper Włodi

Weteran polskiej sceny hip-hopowej i członek legendarnego składu Molesta, Włodi w którego twórczości konopie indyjskie odgrywają zasadniczą rolę, poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że wkrótce do sprzedaży trafi jego własna odmiana marihuany.

Włodi poinformował na Instagramie, że od zawsze chciał mieć własną odmianę marihuany, a teraz jest o krok od zrealizowania tego marzenia.

Odmianę marihuany stworzono przy współpracy ze specjalistami branżowymi, DrBania420 i The Outlaw Seeds, a strain nosi roboczą nazwę „Szekspir Haze”. Jest to odmiana bazująca na połączeniu strainów AMNESIA CORE i DJ SHORT BLUEBERY.

Obecnie nie wiadomo kiedy i gdzie będzie można zaopatrzyć się w marihuanę stworzoną przez Włodiego, na pewno jednak produkt nie będzie dostępny w Polsce.

Jedno z moich marzeń, to mieć własny Strain i razem ze specjalistami w tej dziedzinie @drbania420 i @theoutlawseeds jesteśmy o krok od realizacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jeszcze w tym roku rzucimy DROP Pestek firmowany moim imieniem i wyczuciem smaku. Jest to split – AMNESIA CORE CUT&DJ SHORT BLUEBERY. Robocza nazwa: „Szekspir Haze”. Może wy macie jakiś pomysł jak nazwać to ziółko? – napisał Włodi

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez W Ł O D I (@wlodi_osad)

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły