News

Denver (USA). Hotel przyjazny marihuanie otrzymał specjalną licencję

Hotel

Hotel Patterson Inn znajdujący się na terenie Denver w stanie Kolorado uzyskał tymczasową licencję od lokalnych władz na… konsumpcje konopi indyjskich! Część kompleksu hotelowego będzie mogła teraz służyć jako przestrzeń do legalnego spożywania konopi indyjskich.

Trzygwiazdkowy hotel Patterson Inn usytuowany w samym sercu Denver Capitol Hill jest drugim w USA (pierwszym był hotel Normandie – red.) i jednym z niewielu na świecie hoteli przyjaznych użytkownikom marihuany.

Dzięki uzyskaniu specjalnej tymczasowej licencji od władz miasta Denver w hotelu Patterson będzie można legalnie spożywać marihuanę.

Na potrzeby tego przedsięwzięcia właściciele hotelu zdecydowali się przekształcić część kompleksu w salon do konsumpcji marihuany.

Pomysłodawca i właściciel firmy 420 Hotels, który jednocześnie jest właścicielem hotelu Patterson, Chris Chiari zauważa, że przestrzenie do palenia konopi mogą być nowym trendem w sektorze hotelarskim.

Konopna gościnność jest najbardziej unikalną i ekscytującą ofertą w dzisiejszym sektorze hotelarskim – zauważył Chris Chiari

Obecnie trwa renowacja części hotelowej, która będzie służyć jako salon do konsumpcji konopi indyjskich. Spodziewane otwarcie części konopnej planowane jest na 2023 rok.

Via: cannabisbusinesstimes.com

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły