News

Arizona (USA): Prawie 2 miliardy dolarów ze sprzedaży marihuany w samym 2021 roku

Sprzedaż marihuany

Prawie 2 miliardy dolarów ze sprzedaży marihuany osiągnął stan Arizona w 2021 roku. Wynik ten znacznie przewyższył oczekiwania władz stanowych.

Raport dotyczący sprzedaży marihuany opracowała firma Headset z Seattle, Według niego w 2021 roku stan Arizona osiągnął sprzedaż marihuany na poziomie 1,9 miliarda dolarów. W raporcie uwzględniono zarówno sprzedaż marihuany rekreacyjnej, jak i tej medycznej.

Tym samym sprzedaż marihuany w 2021 roku w Arizonie przekroczyła najśmielsze oczekiwania władz, albowiem według wcześniejszych analiz, spodziewaną sprzedaż konopi indyjskich oszacowano na 1.2 miliarda dolarów.

Jak zaznacza portal 420Intel, taki wynik sprzedażowy, jaki osiągnął stan Arizona w 2021 roku, należy uznać za ogromny sukces. Przykładowo stan Nevada dopiero po czterech latach od legalizacji osiągnął sprzedaż marihuany na poziomie 1 miliarda dolarów.

Dobra sprzedaż marihuany w Arizonie to zasługa w dużej mierze szerokiej gamy oferowanych produktów, wśród których znajdziemy: susz, pre-rollsy, nalewki, kremy, jedzenie z CBD i THC oraz koncentraty.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły