News

Zatrzymali go z gramem marihuany. W domu miał kilka krzaków

Policja

O dużym pechu może mówić 26-letni mężczyzna, którego zatrzymali policjanci drogówki z Kartuzy. Podczas kontroli drogowej policjanci odkryli, że 26-latek kieruje pojazdem bez zezwolenia, a także ujawnili przy nim gram marihuany. Na nieszczęście dla zatrzymanego znaleziony grama konopi był podstawą do przeszukania jego mieszkania, w którym uprawiał kilka krzaków marihuany.

Do zdarzenia doszło w Grzybnie, we wtorkowy wieczór. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa, za kierownicą, którego znajdował się 26-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kartuskiego.

Podczas przeprowadzania kontroli drogowej, mundurowi odkryli, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, a także że posiada przy sobie, jeden gram marihuany. Mężczyzna natychmiast trafił do aresztu.

Następnego dnia funkcjonariusze policji udali się do domu zatrzymanego, jak się okazało słusznie, bowiem 26-latek pod swoim dachem uprawiał 9 krzaków konopi indyjskich.

Mieszkaniec powiatu kartuskiego usłyszał już zarzut posiadania i uprawy narkotyków. Za popełniony czyn podejrzanemu grozi teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: Kartuzy.info

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły