News

Warszawa: Lux Med otwiera poradnię leczenia medyczną marihuaną

Lux Med

Jak informuje Agencja Informacyjna, już w kwietniu w Warszawie grupa Lux Med, czyli przedsiębiorstwo, które jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych, ma zamiar otworzyć Poradnię Leczenia Medyczną Marihuaną. Pacjenci, którzy zdecydują się na terapię w takiej klinice, będą mogli liczyć na otrzymanie zindywidualizowanego planu leczenia.

Klinika w przyszłości ma pomóc chorym w walce z takimi dolegliwościami, jak: ból przewlekły, choroby neurologiczne, zaburzenia psychiczne czy problemy ze snem.

Jak zapewniają przedstawiciele grupy Lux Med, środki farmakologiczne z konopi będą najwyższej jakości, a cały proces leczenia ściśle będzie monitorowany przez lekarza kierującego terapią. Klinika zapewnia również dostęp do stałego wsparcia lekarza między wizytami.

Konopie medyczne stosowane są jako terapia modyfikująca przebieg choroby, której celem jest uwolnienie od cierpienia przy jednoczesnej poprawie funkcjonowania i ogólnej jakości życia. Naszym pacjentom zapewnimy dostęp do najwyższej jakości produktów, które są przebadane laboratoryjnie, a cały proces leczenia odbywa się pod stałą kontrolą lekarza – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Przypomnijmy, że medyczna marihuana w Polsce jest legalna od 2017 roku, a jej właściwości lecznicze udokumentowane zostały wieloma badaniami klinicznymi.

Nowa Poradnia Leczenia Marihuaną Medyczną będzie znajdować się w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 w Warszawie. Jej otwarcie planowane jest na kwiecień bieżącego roku.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły