News

Waporyzator Fenix MINI – przenośny sprzęt do suszu konopnego

waporyzator fenix mini

Waporyzacja suszu konopnego zyskuje na popularności. Atrakcyjność tej metody wynika z ogromnych korzyści zdrowotnych i finansowych, a także z dostępu do dedykowanych, przenośnych urządzeń wysokiej jakości. Waporyzator Fenix MINI doskonale wpisuje się w tę charakterystykę. Dlaczego warto po niego sięgnąć?

Fenix MINI – dane techniczne

Jednym z największych atutów omawianego urządzenia jest wykorzystanie technologii ogrzewania hybrydowego, z przewagą konwekcji. Przekłada się to na produkcję gęstej, dobrze schłodzonej pary, bogatej w substancje aktywne. To jednak nie wszystko. Warto przyjrzeć się bliżej także innym kluczowym parametrom technicznym waporyzatora Fenix MINI.

  • Tryb pracy – sesyjny
  • Pojemność komory – 0,1-0,15 g suszu CBD
  • Zakres temperatur – 160-221 stopni Celsjusza. Regulacja temperatury z dokładnością do 1 stopnia
  •  Wymiary – 8 x 5 x 2,8 cm
  • Bateria – litowo-jonowa, 1600 mAh (niewymienna)
  • Budowa – ustnik wykonany ze szkła. Urządzenie dysponuje wyświetlaczem OLED
  • Wyposażenie – podkładka pod koncentraty, kabel USB do ładowania, kwarcowy wkład do waporyzacji, pęseta, szczoteczka/wycior do czyszczenia, ubijak do suszu instrukcja obsługi

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na wymiary modelu Fenix MINI. Waporyzator do suszu konopnego spokojnie zmieści się w każdej kieszeni, plecaku, a nawet portfelu. Choć niewielka pojemność komory przez niektórych może zostać uznana za wadę, zapewnia ona oszczędność suszu, który nie jest marnotrawiony. Co równie istotne, jego obsługa okaże się niezwykle prosta. Wystarczy bowiem nacisnąć jeden przycisk.

Nie bez znaczenia jest też szeroki zakres generowanych temperatur, które można zwiększać lub zmniejszać co jeden stopień. Użytkownik zyskuje więc swobodę w dostosowywaniu procesu waporyzacji. Opinie klientów skupiają się również na prostym czyszczeniu waporyzatora Fenix MINI. Kolejnym atutem sprzętu jest jego cena, która wynosi zaledwie 219 złotych. Za taką kwotę trudno znaleźć sprzęt o tak wysokiej jakości wykonania.

Waporyzator stacjonarny czy przenośny?

Wśród zwolenników waporyzacji żywa jest dyskusja na temat rodzaju wykorzystywanych urządzeń. Na rynku znaleźć można bowiem zarówno modele stacjonarne, jak i mobilne.

W pierwszym przypadku użytkownik może liczyć przede wszystkim na wyższą moc i wydajność waporyzatora. Przekłada się to na lepszą jakość produkowanej pary, a także na przyspieszenie procesu podgrzewania. Kolejną zaletą jest fakt, że ze sprzętu może jednocześnie korzystać kilka osób. Należy również podkreślić, że urządzenia stacjonarne są na stałe podłączane do prądu – nie ma tu więc mowy o konieczności ładowania baterii. Ma to jednak wpływ na sposób użycia waporyzatora stacjonarnego. Jest to sprzęt do stosowania głównie w domu.

Dla zwolenników rozwiązań mobilnych to poważna przeszkoda, dlatego decydują się oni na waporyzatory przenośne. Co prawda ich wydajność jest niższa, wymagają również regularnego ładowania, jednak zapewniają przy tym mobilność i większą dyskrecję. Takie modele jak Fenix MINI zalecane są więc osobom, które chcą mieć dostęp do sprzętu w każdym miejscu.

Waporyzacja suszu konopnego – czy warto?

Od pewnego czasu waporyzacja uznawana jest za jedną z najlepszych metod przyjmowania suszu konopnego. Głównie ze względów zdrowotnych. Polega ona na podgrzaniu ziół do określonej temperatury, w wyniku czego powstaje para. Nie zawiera ona szkodliwych substancji, podczas waporowania nie ulatnia się również dym. Jeśli zaś chodzi o zapach, jest on bardzo delikatny, niemal niewyczuwalny z dalszej odległości.

Sama inhalacja nie podrażnia dróg oddechowych, a organizm lepiej przyswaja substancje aktywne, co w przypadku przyjmowania medycznej marihuany jest niezwykle istotne.

Mając to na uwadze, warto bliżej przyjrzeć się sprzętom takim jak model Fenix MINI (https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/fenix-mini-waporyzator-do-suszu-konopnego.html). Waporyzator do suszu konopnego gwarantuje bowiem wygodną aplikację oraz możliwość użycia w dowolnym miejscu. Kompaktowe wymiary sprawiają natomiast, że zmieści się on praktycznie wszędzie.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły