News

Polska „babcia gandzia” zatrzymana. Sadziła konopie na parapecie

Babcie z marihuaną

Funkcjonariusze z komendy w Piasecznie zatrzymali 74- letnią kobietę, która podejrzewana jest o handel narkotykami. W mieszkaniu emerytki policjanci znaleźli duże ilości marihuany, amfetaminy i mefedronu. Ponadto babcia gandzia w swoim domu w Konstancinie-Jeziornie na parapecie uprawiała konopie indyjskie.

W toku działań operacyjnych kryminalni z Piaseczna ustalili, że w jednym z mieszkań w Konstancinie-Jeziornie może dochodzić do handlu narkotykami.

Policjanci postanowili sprawdzić te przypuszczenia i przeszukali podejrzane lokum, którego właścicielem była 74-letnia kobieta. W trakcie interwencji policjanci zabezpieczyli kilka doniczek z konopiami indyjskimi, które rosły na kuchennym parapecie, a także 215 gramów marihuany, 36 gramów amfetaminy, 64 gramów mefedronu oraz 35 tabletek ecstasy. Ponadto kryminalni zabezpieczyli 5 tys. złotych w gotówce.

Co ciekawe, podczas interwencji policji w mieszkaniu „narkobabci” pojawiła się 27-letnia kobieta, która tłumaczyła się, że wpadła do staruszki w „odwiedziny”. Policjanci postanowili przeszukać również i jej mieszkanie. Okazało się, że podejrzenia policjantów względem kobiety nie były bezpodstawne, ponieważ w mieszkaniu 27-latki policjanci zabezpieczyli torebkę z marihuaną.

Sprawa ma charakter rozwojowy, a funkcjonariusze z Piaseczna nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły