News

USA: Napoje z CBD już dostępne. Na razie tylko w Kolorado

woda z cbd

Świeżo powstała firma CarryOn, której właścicielem jest spółdzielnia rolnicza Ocean Spray, wchodzi na rynek z przytupem, oferując napoje gazowane wraz z dodatkiem CBD. Pierwsza partia napoju jest partią testową i na razie dostępna jest jedynie w stanie Kolorado w USA.

Marka CarryOn na start wypuściła na rynek dwa produkty z serii napoi gazowanych zawierających w swoim składzie CBD. Są to woda Elevate i Descend.

Seria Elevate reklamowana jest jako woda „uspokajająca, ale utrzymująca przytomny umysł” i zawiera w swoim składzie 10 mg CBD.

Z kolei seria wód Descend ma dostarczać „relaks, ale nie otumaniać”. Wszystko to za sprawą dodatku aminokwasu L-Teaniny oraz 20 mg CBD.

Zrozumieliśmy, że na rynku istnieje potrzeba na godny zaufania napój CBD, który dobrze smakuje, a także pomaga uspokoić umysł bez niepożądanych efektów ubocznych, dlatego zdecydowaliśmy się wypełnić tę lukę na rynku – powiedział Josh Wiesman, współtwórca marki CarryOn

Warto zaznaczyć, że właścicielem marki CarryOn jest duża spółdzielnia Ocean Spray, która od lat 30′ XX wieku dostarcza na rynek amerykański swoje produkty żywnościowe, cieszące się uznaniem. Mając za sobą takiego giganta, produkt CarryOn powinien spokojnie znaleźć swoich odbiorców.

Na razie brak jednak konkretów na temat daty planowanego wypuszczenia produktów na cały rynek USA.

Źródło: PR Newswire

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły