News

Pudzian o swoich doświadczeniach z marihuaną: „Oczywiście, że próbowałem maryśkę” [video]

Mariusz Pudzianowski

W jednym z ostatnich wideoblogów Mariusza Pudzianowskiego na oficjalnym kanale na YouTube sportowiec dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z marihuaną, choć nie tylko.

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, polski zawodnik MMA i najpopularniejszy strongman w Polsce, w jednym z filmików postanowił odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania od fanów.

„… powiem prosto z mostu: nie lubię alkoholu…”

Na początku sportowiec wyznaje, że nie jest wielbicielem alkoholu, chociaż abstynent z niego żaden. „Piwo czasami na koniec tygodnia. (…) Wypiję dwa, trzy piwa tak, żeby po prostu troszeczkę rozluźnienie było”.

Pudzian dodaje też, że nie lubi się upijać i nigdy nie zdarzyło mu się być pijanym. „Normalnie usiądę przy stole z ojcem i wypiję, jak poczciwy Polak”.

„Co do maryśki… Oczywiście, że próbowałem maryśkę”

„Po to człowiek to stworzył, żeby spróbować” – tak Pudzian komentuje swój stosunek do spożywania marihuany. Jednak stwierdza, że nie przepada za efektem palenia zioła na jego organizm – „Nie lubię tego, jakoś tak dziwnie człowiek zakręcony”.

Poza tym sportowiec wypowiada się na temat dostępu do marihuany leczniczej. Mimo to, że nie był na początku przekonany co do tego pomysłu, to z czasem zmienił zdanie. „(…) mówią, że marihuana lecznicza jest potrzebna. I oczywiście poczytałem sporo artykułów, bo jestem ciekawy takich nowinek, ciekawostek, no i chyba jednak jest to dobre”.

Całe wideo możecie zobaczyć poniżej. Co sądzicie na temat przemyśleń Pudziana?

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły