News

Pierwszy amerykański bar marihuanowy otwiera się w Los Angeles

lowell coffe

Lowell Cafe jest pierwszym w pełni legalnym barem marihuanowym, jaki powstał w USA. W lokalu otwartym w West Hollywood w Los Angeles goście mogą połączyć jointa z elegancką kolacją. Zgodnie z informacją prasową restauracja zaoferuje jedyne w swoim rodzaju doświadczenie i będzie stanowić miłe i bezpieczne miejsce dla wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać z możliwości legalnej konsumpcji marihuany.

Szefem kuchni jest Andrea Drummond, która szkoliła się m.in. w Le Cordon Bleu w Los Angeles. Przygotowała menu, które składa się z kalifornijskich smaków. Przepisy nie pozwalają, by potrawy zawierały marihuanę, ale będą one stanowiły doskonałe uzupełnienie oferty dostępnej w Lowell Cafe. Lokal zaprasza zarówno koneserów, jak i gości, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z paleniem marihuany. Jak przyznaje szef restauracji Kevin Brady, Lowell Cafe już wywołuje spore zamieszanie.

Kontaktują się z nami rodziny, które chcą odwiedzić nas z dziećmi, dziadkowie, uczniowie szkół średnich, grupy przyjaciół, którzy chcą przylecieć do nas z całego świata. Czujemy się trochę jak Disney World. Zapewniamy jednak, że aromatyczna podróż, którą oferujemy w Lowell Cafe, przypadnie do gustu wszystkim amatorom marihuany i dobrej kuchni  – przyznaje Brady.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły