News

Nieodpowiedzialny pacjent. Mężczyzna zabrał do szpitala marihuanę

Policja

Funkcjonariusze policji zostali wezwani na interwencje do szpitala powiatowego w Chrzanowie. Personel medyczny szpitala znalazł przy 42-letnim pacjencie marihuanę, po czym przekazał zawiniątko z suszem policji. Jak się okazało, pacjent miał w swoim domu znacznie więcej konopi.

20 października, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zostali wezwani do pacjenta, przy którym ujawniono narkotyki. Po badaniu narkotestem okazało się, że to marihuana. Policja znalazła więcej suszu w rzeczach osobistych pacjentach.

Zgodnie ze standardową procedurą policjanci po interwencji udali się do miejsca zamieszkania 42-letniego mężczyzny.

Tam w trakcie przeszukiwania domu funkcjonariusze dodatkowo zabezpieczyli, aż 5,3 kg marihuany oraz przedmioty w postaci m.in. wagi, lamp, folii służące do produkcji i sprzedaży środków odurzających.

W trakcie wykonywania czynności policjanci w mieszkaniu zastali 22-letniego syna pacjenta. Mężczyznę zatrzymano, a prokuratura rejonowa w Chrzanowie następnego dnia postawiła mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich.

Wobec podejrzanego Sąd Rejonowy w Chrzanowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowani na okres trzech miesięcy.

42-letni pacjent szpitala w Chrzanowie również prawdopodobnie usłyszy podobne zarzuty, jak tylko jego stan zdrowia ulegnie poprawie.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły