News

Marihuana spod lady? Zatrzymanie w sklepie warzywnym

Warzywniak

Na terenie jednego z warszawskich warzywniaków oprócz warzyw i owoców, na stoisku znajdowała się m.in. marihuana oraz haszysz. Na miejscu interweniowała policja, która zatrzymała mężczyznę prowadzącego stoisko.

Do zdarzenia doszło na jednym z bazarków w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. 29-letni mężczyzna prowadzący budkę z warzywami, oprócz pomidorów czy ogórków miał przechowywać na stoisku narkotyki.

Jak przekazała policja, mężczyzna na widok mundurowych zaczął się zachowywać się nerwowo, nie potrafiąc logicznie odpowiadać na pytania.

Po przeszukaniu okazało się, że powodem dziwnego zachowania prowadzącego warzywniak były różne zawiniątka z podejrzanymi substancjami. Po przeprowadzeniu testów okazało się, że były to marihuana, amfetamina i haszysz.

Mundurowi pojawili się na wskazanym bazarku i odwiedzili sprzedawcę. Widok dzielnicowych w wyraźny sposób zestresował 29-latka, stał się nerwowy, nie do końca był w stanie logicznie odpowiadać na pytania. Chwilę później policjanci odnaleźli kilka zawiniątek z różnymi substancjami – przekazała w komunikacie podinspektor Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji VII.

29-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły