News

Niecodzienne zdarzenie w Łodzi. Mężczyźni chcieli od policjantów lufkę

Policjanci

Do kuriozalnego zdarzenia doszło w centrum Łodzi. Czwórka mężczyzn w wieku 31 – 35 lat poruszająca się samochodem marki Audi podjechała do zaparkowanego samochodu, w którym przebywała dwójka nieumundurowanych funkcjonariuszy. Nieświadomi niczego mężczyźni zapytali się policjantów czy nie mają „fifki” do palenia marihuany.

Policjanci od razu po usłyszeniu pytania postanowili interweniować. Podczas przeszukania grupa mężczyzn poszukująca „fifki” okazała się pijana, włącznie z kierowcą. Podczas oględzin policjanci odnaleźli również 12 gramów suszu.

– Panowie pytali przez uchyloną szybę. Mężczyźni zapewniali, że mają „dużo towaru” – relacjonuje Katarzyna Zdanowska z komendy miejskiej w Łodzi.
Cała czwórka oprócz pomiaru alkomatem poddana została  badaniu na obecność środków psychoaktywnych. Badania wykazały jednoznacznie, że zatrzymani są pod wpływem środków odurzających.
Mężczyźni usłyszą teraz zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do  3 lata pozbawienia wolności. Ponadto kierowca zagrożony jest również karą do 2 lat pozbawienia wolności  za prowadzenie samochodu pod wpływem środków psychoaktywnych (art. 62 o przeciwdziałaniu narkomanii) oraz alkoholu.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły