News

Lil Wayne wypuszcza własną linię marihuany rekreacyjnej

Lil Wayne

Znany Amerykański raper Lil Wayne ogłosił niedawno za pośrednictwem swojego instagrama, że wkracza w biznes konopny, tworząc własną linię marihuany rekreacyjnej pod nazwą GKUA Ultra Premium.

Jak pisze sam Lil Wayne jego produkt pochodzi od doświadczonych rolników i został zrobiony, by dostarczyć konsumentom najlepszy haj w ich życiu”.

Rośliny mają pochodzić ze szczepów o największej zawartości THC dostępnych na rynku, oferując wyjątkową moc.

Kiedyś paliłem (marihuanę), żeby się zjarać, teraz palę, ponieważ to mnie inspiruję. Z GKUA będę dzielić uczucie, które kocham – napisał Lil Wayne

Na początku produkty konopne Lil Wayne’a sprzedawane będą w wybranych sklepach z marihuaną na terenie Los Angeles, ale już w planach jest rozszerzenie działalności marki na inne stany. Firma chce, aby w 2020 roku produkty GKUA weszły na rynek Kalifornijski.

Produkty GKUA to nie tylko susz konopny, ale również waporyzatory i koncentraty.

Lil Wayne ma nadzieje nawiązać współpracę z innymi gwiazdami, aby tworzyć unikalne kolaboracje na polu marihuany. Jedna z takich kolaboracji jest już planowana na rok 2020, w którym odbyć ma się impreza GKUA VIP.

Lil Wayne to nie pierwszy raper zza oceanu, który postanowił wypuścić własny produkt związany z rynkiem konopi indyjskich. Wcześniej czegoś takiego dokonali między innymi Snoop Dog, Ghostface Killah, czy Wiz Khalifa.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły