News

Konferencja CECF „Konopie Przemysłowe i Novel Foods” [16-17 Kwietnia]

cecf 2020

CECF ogłosiło uruchomienie drugiej edycji swojej konferencji, tym razem jej głównym tematem będą konopie przemysłowe oraz novel foods. W zeszłym roku inicjatywa CECF koncentrowała się zarówno na aspektach konopi medycznej, jak i konopi przemysłowej, przyciągając ponad 200 uczestników z 14 krajów. Konferencja przyniosła prawdziwe międzynarodowe doświadczenie – goście z Polski i z zagranicy przedstawiali swoje przesłanie i mogli komunikować dzięki jednoczesnym tłumaczeniem z angielskiego na polski.

Konferencja rozszerzyła się w ciągu ostatniego roku i teraz składa się z dwóch wydarzeń – Konopie Przemysłowe i Novel Foods, która odbędzie się 16-17 kwietnia 2020 roku oraz Konopie Medyczne w Polsce i Europie Środkowo-Wchodniej – 26 i 27 maja.

Kluczową częścią konferencji będzie orkiestracja sieci, nawiązanie kontaktów i prowadzenie interesów. Będzie 45 panelistów i ponad 300 uczestników. – powiedział Andrew De Roy, założyciel CECF.

Niezależnie od tego, czy jesteś firmą rozpoczynającą działalność, która szuka finansowania, dojrzałą firmą, która poszukuje celów przejęcia, czy jesteś finansistą szukającym informacji o rynku, czy zwolennikiem, kimś, kto interesuje się zrównoważonym rozwojem i produktami leczniczymi, dostaniesz coś od tego wydarzenia.
Ale tak naprawdę to jeden zakład, dwa różne przemysły. W tym roku zdecydowaliśmy się na dwie konferencje: jedna o konopi przemysłowej i “Novel Foods” a druga skupiając się szczególnie na medycynie.

Druga edycja konferencji Konopie Przemysłowe i “Novel Foods” odbędzie się 16 i 17 kwietnia w Warszawie. Wydarzenie pomoże w rozwiązaniu poważnego wyzwania, przed którym stoi obecnie branża – czyli zbudowania etycznego ekosystemu konopi z udziałem wszystkich zaangażowanych graczy i stworzyć pozytywny wizerunek branży.

Główne cele konferencji to:

  • Zwiększenie konkurencyjności przemysłu na rynku polskim i międzynarodowym;
  • Połączenie po raz pierwszy całego łańcucha dostaw przemysłu – firm, inwestorów, rolników, kultywatorów, polityków, naukowców i korporacji;
  • Otwarcie większej ilości możliwości biznesowych na znalezienie klientów, partnerów biznesowych, współzałożycieli i perspektywicznych startupów z konopi i “novel foods” w które warto inwestować;
  • Tworzenie przestrzeni dla edukacji i doradztwa biznesowego w zakresie rozwijającego się biznesu konopnego;
  • Zapraszanie polityków do debaty na temat konopi;
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku przemysłu poprzez prezentowanie wartości ekologicznej, jaką konopie przemysłowe przynoszą;
  • Przyczynianie się do wzrostu świadomości społecznej na temat branży w Polsce i za granicą.

“Dołączcie do nas 16 i 17 kwietnia w Warszawie: rolnicy przemysłowi, ekstraktory CBD, startupy, firmy, zwolennicy, wszyscy, którzy chcą poznać wspaniały świat konopi, który szybko się rozwija i rozwija w bardzo ciekawy sposób” Andrew De Roy, założyciel CECF.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji Konopie Przemysłowe i “Novel Foods”, kliknij tutaj.

O CECF

CECF to inicjatywa mająca na celu edukację i budowanie etycznego ekosystemu konopi w Polsce i za granicą. W ubiegłym roku podczas pierwszej edycji CECF zgromadziło się ponad 200 osób z 14 krajów.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły