News

Aktor z Hollywood otworzył sklep z marihuaną!

drzwi do sklepu z marihuaną

Woody Harrelson, czyli amerykański aktor znanych z takich filmów jak Biali nie potrafią skakać” czy Pociąg z forsą otworzył w zachodniej Kalifornii własny sklep z marihuaną.

Hollywoodzki aktor Woody Harrelson otworzył sklep z marihuaną o nazwie The Woods WeHo wraz z przedsiębiorcą Devonem Wheelerem. W otwarciu sklepu z konopiami Harrelsonowi pomagał renomowany architekt Thomas Schoos, który w ciągu 2 lat przekształcił stary sklep w nowoczesne miejsce do sprzedaży marihuany.

Sklep z konopiami usytuowany jest w West Hollywood przy popularnej ulicy Santa Monica Boulevard.

W oficjalnym otwarciu lokalu uczestniczyli burmistrz miasta Lauren Meister oraz dyrektor Izby Handlowej miasta Genevieve Morrill, a także komik Bill Maher.

The Woods WeHo, adekwatnie do nazwy zostało urządzone na podobieństwo lasu. Wnętrze ozdobione jest dużą ilością drzew i… świetlików!

Woody Harrelson to zadeklarowany miłośnik konopi. Aktor przyznał, że po raz pierwszy zaangażował się w walkę na rzecz legalnej marihuany w 1996 roku, tuż po tym, jak został aresztowany za sadzenie nasion konopi.

Aktor przyznał, że otworzenie sklepu z marihuaną było jego jednym z życiowych marzeń.

Mam nadzieję, że dodaliśmy tu więcej piękna i że uda nam się podnieść poziom mieszkańców West Hollywood. To najwspanialszy dzień, jaki przeżyłem od dawna – mówił podczas ceremonii otwarcia Woody Harrelson

W rozmowie dla Forbsa Harrelson przyznał, że The Woods WeHO w przyszłości ma być nie tylko miejscem do kupowania, ale także przestrzenią do konsumowania marihuany.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły