News

Toruń: Marihuana w… szopce bożonarodzeniowej!

szopka bożonarodzeniowa

Dwójka mężczyzn z Torunia postanowiła nieco wcześniej poczuć magię świąt i zdecydowała „zrelaksować” się w miejscowej szopce bożonarodzeniowej w oparach przyjemnego dymku z marihuany. Na nieszczęście dla obu panów, ich „świąteczną” konsumpcję przerwała niespodziewana wizyta strażników miejskich. Teraz obu mężczyznom grozi więzienie.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w nocy 14 grudnia około godziny 23, w okolicach rynku głównego w Toruniu. Choć zazwyczaj szopka przyciąga uwagę ludzi swoim wystrojem, tym razem wzrok patrolujących nieopodal szopki strażników miejskich przykuł widok mężczyzn, którzy bez skrępowania próbowali odpalić w środku tradycyjnej szopki lufkę.

Funkcjonariusze szybko nabrali podejrzeń i przypuszczając, że mężczyźni mogą mieć przy sobie niedozwolone środki, podjęli interwencje. Jak się potem okazało słusznie, ponieważ delikwenci z szopki mieli przy sobie susz z konopi indyjskich.

Mężczyźni zapewne nadchodzących świąt nie zaliczą do najbardziej udanych, albowiem za posiadanie środków odurzających grozi im teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły