News

Miss Kanady będzie promować marihuanę podczas konkursu piękności

MissUniverseCanada

Do niespotykanego połączenia dwóch światów ma dojść 8 grudnia podczas konkursu piękności w Atlancie. Miss Universe Kanady będzie reprezentować swój kraj w konkursie, a motywem przewodnim jej występu ma być marihuana.

24-letnia piękność Alyssa Boston zapowiedziała, że podczas konkursu zamierza przedstawić światu jej podejście do kwestii marihuany. Boston nie zdradziła, co dokładnie zaprezentuje, lecz zapewniła telewidzów, że podczas jej występu na pewno będzie zielono.

Miss Kanady mówi, że chcę rzucić trochę pozytywnego światła na pozycje marihuany w świecie.

To trochę inne, gdy królowa piękna mówi o konopiach. To coś, z czego jesteśmy bardzo dumni tutaj w Kanadzie. Jest to zupełnie nowa branża, a w przyszłości widzimy duży potencjał. Jestem szczęśliwa, że mogę wnieść do niego świadomość w zupełnie innym świetle – powiedziała 24-letnia uczestniczka konkursu Miss Universe

Alyssa Boston niedawno odwiedziła szklarnię w Leamington, by zaczerpnąć trochę wiedzy o uprawy konopi indyjskich.

Jestem dumna, że mam o tym wiedzę (o uprawie konopi) i mówię o tym – podkreśliła Alyssa Boston.

Miss Kanady jest świadoma tego, że oprócz jej kraju, niewiele państw zdecydowało się na zalegalizowanie marihuany i że to trudny temat dla wielu.

To drażliwy temat, zwłaszcza na arenie międzynarodowej – zaznaczyła

Pomimo że kandydatka na Miss Universe z Kanady ma świadomość, że jej nastawienie do marihuany może różnie wpłynąć na jury, w skład którego wchodzić będą osoby z innych państw, w których marihuana jest nielegalna, to jest ona gotowa promować pozycję marihuany na świecie.

Myślę, że podniesienie tej kwestii podnosi świadomość i skłania ludzi do mówienia, nie tylko w Kanadzie, ale także na arenie międzynarodowej – powiedziała

Konkurs na Miss Universe odbędzie się 8 grudnia w Atlancie i będzie pokazywany w kilkudziesięciu telewizjach świata. Podczas transmisji na żywo, sędziowie będą oceniać uczestników w kategoriach, takich jak: doświadczenie osobiste, wywiad, strój kąpielowy oraz suknia wieczorowa.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły