News

Manchester: nielegalna uprawa konopi w starym posterunku

Donice z konopiami

Policjanci z wydziału Failsworth i Hollinwood w Greater Manchester dokonali niecodziennego odkrycia. Podczas kontroli budynku starego posterunku w Failsworth  odkryli uprawę konopi. Zgodnie z ich relacją pierwsze piętro oraz poddasze komisariatu zostały wykorzystane do uprawy ponad 1000 roślin.

Farmerzy z budynku wynieśli się wraz z plonami wcześnie rano, jeszcze przed przybyciem na miejsce policjantów. Po sobie zostawili kulki korzenne, glebę, doniczki oraz artykuły gospodarstwa domowego. Zdaniem funkcjonariuszy pozostawione garnki świadczą o tym, że „farmerzy” traktowali stary posterunek nie tylko jako idealne miejsce pod uprawę konopi, ale także jako dom. Budynek został opuszczony przez Policję 6 lat temu z powodu cięć w budżecie. Został sprzedany na aukcji. Jest teraz własnością prywatną.

Historia ta wywołała poruszenie wśród internautów. Po opublikowaniu w mediach społecznościowych zdjęć przedstawiających plantację konopi na posterunku pojawiło się mnóstwo zabawnych komentarzy. Oto niektóre z nich

Wiem, że brakuje wam funduszy, ale to trochę za dużo

Myślę, że to jest to co nazywają SPECJALNYM ODDZIAŁEM sił policyjnych

Mam nadzieję zobaczyć sprzęt sprzedawany na następnej aukcji. Lubię uprawiać pomidory

Źródło:www.facebook.com/GMPFailsworthHollinwood/, www.newsweek.com/marijuana-farmpolicestation-cannabis-1447567

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły