News

Małolat promuje grę, która jest symulatorem dilera narkotyków

Małolat raper

Polski raper Małolat ogłosił, że będzie współpracował z firmą MovIe Games, przy okazji powstania nowej gry, która pozwoli graczom wcielić się w dilera narkotykowego.

Gra, którą ma promować Michał Kapliński, znany szerzej jako Małolat nosi nazwę „Drug Dealer Simulator” i została stworzona przez studio Byterunners.

Małolat ma być zarówno twarzą gry, jak i jej konsultantem.

Jak mówi  jeden z pionierów warszawskiej sceny hip-hopowej tematyka gry, jak i przedstawiony w niej świat nie są mu obce”.

Jak sam, jednak przyznaje nie wziął udziału w projekcie po to,żeby zachęcić ludzi do zostania dilerami, lecz wręcz przeciwnie. Raper poprzez udział w tworzeniu gry ma nadzieje pokazać, jak niebezpieczny jest świat dilerski.

Możliwość udzielenia konsultacji przy tworzeniu kontrowersyjnej gry Movie Games – Drug Dealer Simulator – przyjąłem z entuzjazmem. To dla mnie nowe i niezwykle ciekawe doświadczenie. Tematyka gry i przedstawiony w niej świat nie są mi obce. Jeden z solowych debiutów odsłaniał kulisy mojej osobistej historii, w której występowałem w roli narkotykowego dilera. Podczas promocji tytułu postaram się skierować uwagę graczy na niestandardowy charakter projektu, który ujawni im „rąbek” tajemnicy życia na granicy. Nie od dziś wiadomo, że to, co zakazane, jest najbardziej pociągające. Celem gry Movie Games nie jest jednak zachęcanie nikogo do stania się dilerem, wręcz przeciwnie, pokazuje, do czego takie postępowanie prowadzi. Nie mogę zdradzać szczegółów projektu, ale mogę zapewnić, że ten projekt będzie dla graczy ciekawym i wyjątkowym przeżyciem. – mówi Michał ,,Małolat’’ Kapliński.

Drug Dealer Simulator ma zabrać graczy w mroczny i niebezpieczny świat narkotyków, gdzie z osiedlowego dilera gracz ma szansę stać się bossem narkotykowym. Rozgrywka ma mieć charakter mocno strategiczny i opierać się na dokładnym planowaniu. W grze pojawi się zarówno konkurencja, jak i policja, która będzie starała się ścigać graczy.

Gra ma zadebiutować na komputerach osobistych w pierwszym kwartale 2020 roku na platformie Steam.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły