News

Legendarny muzyk, Carlos Santana wypuszcza na rynek swoją marihuanę

Carlos Santana

Lider legendarnego zespołu Santana i jego jedyny stały członek, Carlos Santana ogłosił w ubiegłym tygodniu, że wraz z firmą Left Coast Ventures z Kalifornii wypuści wkrótce na rynek linię produktów z konopi indyjskich służących dobremu samopoczuciu i zdrowiu.

Marka meksykańskiego muzyka współodpowiedzialnego za takie, hity jak m.in. Smooth czy Maria, Maria będzie nosić nazwę Mirayo. W rozmowie z portalem HighTimes Santana podkreślił, że nazwa Mirayo (mój promień) jest nieprzypadkowa, ponieważ odnosi się do koncepcji, iż Bóg nasycił wszystkich niebiańskimi mocami”.

Na początek w ofercie marki Mirayo dostępne będą dwa rodzaje produktów: pięć opakowań półgramowych pre-rollów (gotowe jointy) i siedmiogramowy słoik z kwiatami konopi. Oba te produkty będzie można dostać w trzech różnych wariantach: Radiance (sativa), Symmetry (hybryda) i Centered (indica). W planach jest również czwarty wariant o tajemniczej nazwie Essence, który ma być bogaty w CBD.

Chcę stworzyć markę, dzięki której się oderwiesz – mówi o swoim konopny projekcie Carlos Santana

Santana podkreśla, że marihuana na przestrzeni dekad pomogła mu przy tworzeniu muzyki i byłą jego inspiracją. Projekt Mirayo to połączenie wieloletniego doświadczenia Santany z marihuaną wraz z know-how specjalistów z Left Coast Ventures.

Santana zapowiedział, że część jego zysków z konopnego biznesu przeznaczy na działalność charytatywną, w szczególności na pomoc Indianom w rezerwatach.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły