News

Central European Cannabis Forum już 22 października [Konferencja]

CECF - Warszawa

CECF (Central European Cannabis Forum) to zupełnie nowa inicjatywa w naszym kraju, która nastawiona jest na rozwój całego ekosystemu skupionego wokół medycznej marihuany. Jest to konferencja połączona z networkingiem, gdzie możemy spotkać przedstawicieli wielu firm z Polski i Europy związanych z biznesem konopnym. 

Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 października 2019 w Warszawie. W sercu Polski spotkają się firmy, liderzy, inwestorzy, dystrybutorzy, prawnicy, medyczni praktycy oraz uznane w środowisku nazwiska, które poprowadzą pierwsze tego rodzaju wydarzenie w środkowej Europie.
Peter Homberg, Marguerite Arnold, Piotr Marzec (Liroy), Dorota Gudaniec, Maciej Kowalski czy dr Marek Bachański to jedni z pierwszych potwierdzonych wykładowców na konferencji. Na evencie przewidzianych jest 500 gości.       

Program wydarzenia jest ukierunkowany na dyskusje wobec aktualnej sytuacji wokół rynku konopnego w Polsce i na świecie, potencjalnych dróg rozwoju branży, czy sytuacji prawnej pacjenta. Ważnym aspektem jest również legalizacja marihuany, a co za tym idzie przyszłościowa uprawa czy import medycznej marihuany. 

Agenda wydarzenia

agenda CECF

Jeśli poszukujesz międzynarodowych kontaktów, możliwości rozwoju swojego biznesu lub chcesz zainwestować w przemysł konopny – ta konferencja jest dla Ciebie.

Central European Cannabis Forum: 22 i 23 października 2019.
Strona organizatora:  https://cecf.eu/
Bilety do nabycia:  https://cecf.eu/tickets

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły