News

Wydarzenie online CECF Lifestyle na temat konopi już w grudniu!

wydarzenie

Już 4 grudnia o godzinie 9:00 wystartuje wydarzenie konopne w formacie internetowym o nazwie CECF Lifestyle: Konopie w życiu codziennym. Wydarzenie potrwa dwa dni, a udział w tym evencie online weźmie wielu znamienitych ekspertów w dziedzinie konopi, którzy opowiedzą o wielu branżach konopnych.

Wydarzenie konopne online odbędzie się w dniach 4-5 grudnia bieżącego roku i zostanie przeprowadzone na platformie Hopin. Udział w relacji na żywo jest absolutnie bezpłatny, jednak wykupienie biletu na to wydarzenie oznaczać będzie dostęp do bazy nagrań z całego wydarzenia.

Podczas trwania panelu internetowego eksperci poruszą wiele zagadnień dotyczących różnych sektorów konopnych.

I tak w pierwszym dniu wydarzenia, czyli 4 grudnia (piątek) będzie można usłyszeć o uprawie konopi oraz jej przetwórstwem, a także kosmetykach konopnych, a także żywności z konopi.

Jeszcze pierwszego dnia eksperci opowiedzą o wpływie konopi na leczenie chorób skóry, a także o kannabinoidach w suplementach i o konopiach w kontekście uprawiania sportu.

Z kolei od godziny 17 przeprowadzona zostanie rozmowa z przedstawicielami mediów w branżowych pt. „Kreowanie rozwoju rynku konopnego przez media branżowe”. Na koniec dnia nie zabraknie trochę słów o technologii, a także polityce. Właśnie te dwa panele zamkną dzień pierwszy wydarzenia CECF Lifestyle.

Drugiego dnia konferencji, czyli w sobotę 5 grudnia 2020 uczestników wydarzenia także czeka intensywny dzień razem z konopiami.

Poranny panel rozpocznie się tematem wpływu konopi na dzieci. W następnej kolejności czeka nas bardzo ciekawy panel pt. Kobiety dla konopi, konopie dla kobiet! Poranny panel zakończy temat konopi dla zwierzaków domowych.

W kolejnej części wydarzenia eksperci przyjrzą się wpływowi konopi na zdrowie. Podjęty zostanie temat wpływu konopi na zdrowie psychiczne, a także poruszony zostanie temat otyłości w kontekście konopi. Podczas tej części eventu eksperci odpowiedzą również o przeciwskazaniach stosowania konopi.

Sobotnie popołudnie dostarczy Wam z kolei ciekawych pomysłów na wplecenie konopnych produktów spożywczych do potraw świątecznych pt.: „Moje Święta Konopne”. Wieczorny panel informacyjny poświęcony został tematyce „Co piszczy w prawie konopnym?”, podczas którego swoimi doświadczeniami podzielą się prawnicy wyspecjalizowany w tematyce konopnej. Na zakończenie, uczestników wydarzenia czekają nowinki ze świata konopi w panelu „Newsy – co piszczy w trawie?”.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Bezpłatne bilety, a także więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły