News

Wpadka: Studenci uprawiali konopie w solidnym growboxie – Poznań

wpadka policja

Trzech studentów poznańskich uczelni zatrzymali wczoraj policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald. Są oni podejrzani o uprawę konopi indyjskich, wytwarzanie marihuany, sprzedaż oraz udostępnianie narkotyków innym osobom.

Tydzień temu kryminalni z Komisariatu Poznań – Grunwald zdobyli informację, że ktoś w ich rejonie handluje marihuaną. Sprawdzając te informacje ustalili, że kilku młodych mężczyzn jest zamieszanych w tę sprawę i prawdopodobnie sami uprawiali konopie do produkcji narkotykowego suszu.

Wczoraj policjanci dowiedzieli się o miejscu kolejnej transakcji. Zorganizowali zasadzkę. Zatrzymali kupca i sprzedawcę. Okazało się, że w wynajmowanym mieszkaniu na ul. Palacza mieszkało kilku studentów z różnych poznańskich uczelni. Wszyscy pochodzą z Piły.

W mieszkaniu, w którym młodzi mężczyźni przebywali policjanci odkryli mini plantację. Szafa odzieżowa była wyłożona specjalną folią. Wyposażona była w specjalne oświetlenie i wentylację. W doniczkach rosły krzaki konopi. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono kilkadziesiąt gramów gotowej do użycia marihuany, nasiona konopi, fajkę bongo.

Trójka podejrzanych odpowie za uprawę konopi, posiadanie i sprzedaż narkotyków. Grozi im za to 8 lat więzienia.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły