News

Przedsiębiorstwo konopne Liroya przygotowuje emisję akcji

LiRoyal

Przedsiębiorstwo konopne LiRoyal, którego współwłaścicielem jest były raper oraz poseł na sejm RP, Piotr „Liroy” Marzec, zapowiedziało, że wkrótce uruchomi emisję crowdfundingową. Ambicje firmy LiRoyal sięgają daleko i zakładają m.in. podbój zagranicznych rynków konopnych, w tym niemieckiego.

Przedsiębiorstwo LiRoyal powołane zostało przez Piotra Liroya Marca oraz m.in. Patryka Działkowskiego z GoldGreen, którzy połączyli swoje wieloletnie doświadczenie w branży konopnej. W firmie zatrudniono ekspertów od uprawy, przetwarzania i badań nad konopiami, a także osoby specjalizujące się m.in. w e-comercie.

Od zawsze wspierałem akcje edukacyjne i propagatorskie związane z konopiami. Działam z wieloma organizacjami m.in. na rzecz odbudowy rynku konopnego w Polsce. W Sejmie zajmowałem się legislacją, dzięki czemu udało się wprowadzić pewne zmiany. Teraz przyszedł czas na to, aby pod własną marką dostarczyć na rynek produkty najwyższej jakości – komentuje w oświadczeniu, Piotr Liroy-Marzec, prezes zarządu i współwłaściciel LiRoyal

Jak czytamy na stronie internetowej LiRoyal, „przedsiębiorstwo zgromadziło wokół siebie specjalistów z różnych dziedzin, którzy – łącząc siły – postanowili stworzyć najwyższej klasy produkty konopne”.

Obecnie w ofercie marki LiRoyal znajdziemy 26 produktów, na które składają się m.in. olejki, suplementy , susze stworzone z certyfikowanych upraw konopi.

Za produkcję towarów konopnych współodpowiedzialna jest firma GoldGreen zajmująca się przygotowywaniem produktów konopnych opartych o kannabinoidy CBD, CBN czy CBG.

Firma LiRoyal zapowiedziała już emisję akcji na platformie beesfund.com. Przedsiębiorstwo konopne liczy na pozyskanie 1 miliona euro od inwestorów.

Firma Liroya zapowiedziała również, że w przyszłości planuje ekspansję na zagraniczne rynki konopne m.in. niemiecki.

Aby, wziąć udział w emisji akcji firmy LiRoyal należy wejść na stronę internetową przedsiębiorstwa i kliknąć w zakładkę „inwestuj”.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły