News

Marihuana Tysona w Europie. Legenda boksu poszerza konopną działalność

Mike Tyson z marihuaną

Słynny były bokser i koneser marihuany, Mike Tyson po raz kolejny zaskoczył. Tym razem „Żelazny Mike” postanowił otworzyć własny coffe shop w Europie. Konopny lokal Tysona – funkcjonujący już od tygodnia – zlokalizowany jest w ścisłym centrum Amsterdamu.

Legenda boksu, która od 2016 roku prowadzi własną działalność związaną z konopiami, postanowiła z przytupem wejść na rynek europejski. Żelazny Mike otworzył bowiem kawiarnie w Amsterdamie pod marką Tyson 2.0.

W niderlandzkim lokalu Tysona zakupić można zarówno akcesoria do palenia, jak i same konopie, wśród których znajdziemy m.in. odmianę stworzoną przez samego byłego mistrza wagi ciężkiej.

Coffe Shop Tyson 2.0 ulokowany jest przy ulicy Spuistraat 222, zaledwie kilka minut drogi od amsterdamskiego Dworca Centralnego. Lokal zajmuje ponad 111 metrów kwadratowych i wyróżnia się czerwono – czarną paletą barw charakterystyczną dla konopnego przedsiębiorstwa Tysona.

Uroczyste otwarcie amsterdamskiego lokalu nastąpiło 24 marca.

To moje spełnienie marzeń. (…) Coffeeshop Tyson 2.0 zanurzy moich fanów w pełnym doświadczeniu, gdzie będą mogli cieszyć się moimi ulubionymi produktami, w taki sposób, w jaki ja to robię – mówił Mike Tyson przy okazji oficjalnego otwarcia lokalu Tyson 2.0

Otwarcie przez Tysona coffe shopu w Amsterdamie może okazać się finansowym strzałem w 10′, szczególnie biorąc pod uwagę niedawną decyzję lokalnych władz, na mocy której od połowy maja bieżącego roku palenie marihuany w Amsterdamie możliwe będzie jedynie w obrębie „kofików”.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły