News

Druga edycja WeedFest Warsaw Festiwal już w czerwcu!

WarsawWeedFest

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, na mapę Polski powracają festiwale konopne. Pierwszy z nich, WeedFest Warsaw Festiwal odbędzie się już 12 i 13 czerwca w Warszawie. Na wydarzeniu wystąpi m.in. kilkudziesięciu wystawców prezentujących swoje produkty konopne z Polski.

Duży sukces WeedFest Warsaw Festiwal 2020, skupiającego amatorów tematyki konopi, skłonił organizatorów do zorganizowania kolejnej edycji tego wydarzenia.

Amatorzy legalnych produktów konopnych, wegańskich i przyjaznych środowisku rozwiązań dla życia codziennego, oraz osoby zainteresowane zastosowaniem konopi w leczeniu różnorodnych schorzeń swoją ciekawość zaspokoić mogą podczas wydarzenia WeedFest 12 i 13 czerwca 2021 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie, przy ulicy Brackiej 25.

Event rozpocznie się 12 czerwca (sobota) o godzinie 10:00. Pierwszy dzień festiwalu potrwa, aż do godziny 19. Z kolei 13 czerwca (niedziela) wydarzenie będzie odbywać się w godzinach od 10:00 do 17:00.

WeedFest Warsaw Festiwal 2021 ma zaoferować występy prelegentów na temat zastosowania konopi m.in. w kuchni, budownictwie i medycynie. Na festiwalu pojawi się także, co najmniej kilkadziesiąt stoisk wystawców konopnych, a dla uczestników tego konopnego „święta” przewidziano rozmaite konkursy.

W nadchodzącej edycji nowością będzie wręczenie tytułu Miss i Vice Miss Weed Festiwal. Kandydatki do tytułu Miss WeedFest mogą zgłaszać się za pośrednictwem facebooka tego wydarzenia – tam również odbywa się głosowanie.

Partnerem Głównym wydarzenia jest marka OCB, wydarzeniu patronują również JamaicanShop, TOPCBD, Royal Sensi, Zahajsik, Kalia Dekoracje Ślubne, EraKonopi oraz Stowarzyszenie Wolne Konopie.

Bilety na drugą edycję WeedFest Warsaw Festiwal można już zdobyć na stronie internetowej weedfest.pl.

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły