News

Były reprezentant Włoch w piłce nożnej zatrzymany. Uprawiał marihuanę

Luigi Sartor

Luigi Sartor, były piłkarz m.in. Juventusu czy Romy, a także reprezentacji Włoch został zatrzymany na swojej posesji pod zarzutem handlu marihuaną.

Do zatrzymania Sartora doszło w pobliżu Parmy, gdzie przebywał wraz ze swoim wspólnikiem. Podczas przeszukania posesji byłego piłkarza włoska policja ujawniła, aż 106 krzaków marihuany.

Włoska prasa informuje, że Sartor był na oku policji już od dłuższego czasu. Szczególną uwagę wśród śledczych miał zwrócić niezwykle duży pobór prądu w posiadłości piłkarza, która na co dzień nie była zamieszkana.

46-letni Luigi Sartor w ciągu swojej sportowej kariery reprezentował barwy między innymi: Interu, Parmy i Romy, a także dwukrotnie wystąpił w narodowej kadrze Włoch. Swoją piłkarską karierę zakończył w 2009 roku.

Jak donosi brytyjski Sky, były reprezentant Włoch odmówił składania zeznań i obecnie znajduje się w areszcie domowym. Można spodziewać się, że w najbliższym czasie włoskiemu sportowcowi zostanie postawiony zarzut uprawy i handlu znaczną ilością marihuany.

Źródło:TVP Sport

Zostaw komentarz

Twoj email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły