Kraków: (Bardzo) dyskretny urok penalizacji | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Kraków: (Bardzo) dyskretny urok penalizacji

WOR 6

Zapraszamy wszystkich na zbliżającą się debatę na temat polityki narkotykowej w naszym kraju. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie, a wstęp na nie jest oczywiście wolny.

(Bardzo) dyskretny urok penalizacji, czyli zniewolenie w czasach wolności

Oddział Krakowski PSR serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wszechnica Oświeceniowo-Racjonalistyczna”, które tym razem będzie poświęcone polityce antynarkotykowej. Wydarzenie odbędzie się w Klubie Kultury na krakowskim Kazimierzu (ul. Krakowska 13) w czwartek, 21 czerwca 2012 r., o godz. 18:00.

Z argumentami zwolenników zaostrzenia polityki antynarkotykowej rozprawiać się będzie Mateusz Klinowski, wykładowca Wydziału Prawa i Administracji UJ, polityk lokalny i aktywista.

Organizatorem jest Oddział Krakowski Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, największej polskiej organizacji zrzeszającej ateistów i agnostyków.

Spotkanie przebiegnie pod mottem

„Czy ja mam być według Państwa od jutra przestępcą?” - prof. Mikołaj Kozakiewicz, marszałek sejmu kontraktowego, podczas sejmowej debaty o zaostrzeniu ustawy antynarkotykowej.

Autorem plakatu jest Łukasz Dąbrowiecki - członek PSR Kraków i aktywista społeczny.

 

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij