Marsz Wyzwolenia Konopi - Cała Polska Maszeruje | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Cała Polska maszeruje – nadchodzą Wolne Konopie

marsz wolnych konopi 2012

CNBS.pl w końcu rusza. Z dumą prezentujemy nasz pierwszy news na temat Marszu Wyzwolenia Konopi. Już po raz dziewiąty w Warszawie odbędzie się Marsz Wyzwolenia Konopi z roku na rok ściągający coraz więcej ludzi popierających legalizację marihuany. Zaczynało się skromnie, od kilkuset osób. W tamtym roku na marszu było już kilkanaście tysięcy osób. W tym roku z twoją pomocą będzie jeszcze więcej!

Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 w Warszawie

Marsz odbędzie się 26 Maja o godzinie 15:00. Zbiórka pod Pałacem Kultury i Nauki. Trasę marszu można zobaczyć pod tym linkiem (klik). Jak zwykle w pochodzie przejadą platformy z których unosić się będą dźwięki propaganjowej muzyki. W trakcie marszu przewidziane są trzy postoje uświetnione koncertami na których wystąpią New Bass Order, Liroy, Skorup, BU, Metrowy oraz Rufijok. Poza koncertami odbędą się przemówienia Michała Pauliego ( podróżnik, skazany na kare śmierci w Tajlandii), Kamila Sipowicza ( historyk, filozof), Mateusza Klinowskiego ( doktor prawa) i Krzysztofa Lewandowskiego (ekonomista). Po marszu odbędzie się After Party z udziałem artystów w klubie „1500″ (ok 21:00).

Marsze w innych miastach

Jednak sama Warszawa to nie wszystko. W innych miastach Polski również odbędą się podobne manifestacje. Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć do stolicy zawsze możesz pojechać na marsz w twojej okolicy, albo jeszcze lepiej, Wolne Konopie podpowiadają jak zorganizować własny marsz w twoim mieście. Wszystkiego dowiesz się tutaj (klik).
Jak na razie dowiedzieliśmy się o marszu w Olsztynie, jednak przygotowania do pozostałych marszy trwają. Jeśli pojawią się nowe informacje z pewnością o nich napiszemy.

 

Marsz Wyzwolenia Konopi w Olsztynie

Piąty Olsztyński marsz zapowiedziany jest na 2 czerwca 2012 roku. Start marszu – hala Urania o godzinie 15:00. Afterparty – Olsztyńskie Podziemie.

 

Autor: Frux

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij