Projekt Marihuana | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Projekt Marihuana

Już 4 grudnia w Gdańsku odbędzie się debata pod hasłem „Projekt marihuana”. Zapraszamy wszystkich.

Info od gdansk.pl

Marihuana należy do najbardziej rozpowszechnionych i używanych narkotyków w Polsce i na świecie. Zapraszamy na debatę pod hasłem „Projekt marihuana”, która odbędzie się we wtorek 4 grudnia o godz. 17:00 w klubie Kwadratowa przy ul. Siedlickiej 4 w Gdańsku.

Na rozgrzewkę: występ Abelarda Gizy, lidera kabaretu Limo. Wstęp wolny!

Będzie okazja do rzetelnej rozmowy o faktach i poglądach. Za stołem eksperckim zasiądą Aleksandra Cebella, psycholog i psychoterapeuta, dr Marcin Szulc z Zakładu Psychologii Sądowej i Psychologii Osobowości Uniwersytetu Gdańskiego oraz Przemysław Hirniak z „Krytyki Politycznej”. Dyskusję poprowadzi redaktor Tomasz Słomczyński.

Debata jest częścią programu profilaktycznego Full Control oraz kampanii Narkotyki info.pl – czysta informacja. Celem programów jest promowanie zdrowego stylu życia w środowisku akademickim, umożliwienie studentom korzystania z poradnictwa i konsultacji oraz zwiększenie dostępu do wiedzy na temat używania substancji psychoaktywnych.
Konsultacje odbywają się w Międzyuczelnianym Punkcie Konsultacyjnym na Politechnice Gdańskiej (budynek Bratniak, pok. 210, ul. Siedlicka 4), a także za pośrednictwem Internetu: www.narkotykiinfo.pl

Debatę „Projekt marihuana” organizują: Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień oraz Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „MROWISKO”. Politechnika Gdańska jako uczelnia gromadząca 25 tys. studentów stała się naturalnym partnerem kampanii.

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij