"Marihuana to dar od Boga" - Oliver Stone | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

„Marihuana to dar od Boga” – Oliver Stone

Oliver Stone marihuana

Popalanie trawki przez gwiazdy z Hollywood jest na porządku dziennym. Dlatego wywiad, którego udzielił Oliver Stone – reżyser m.in. takich filmów jak „Męska gra” czy „Urodzeni mordercy” – nie powinien nikogo dziwić. Stone stwierdził, że nie lubi antydepresantów, ma za to inne sposoby na radzenie sobie z depresją. Używa do tego pigułek esctasy lub halucynogennego wywaru (ayahuasca) przygotowywanego ze specjalnych roślin rosnących w Ameryce południowej.

 

 

 Uważam, że marihuana to dar od Boga. Kalifornia produkuje teraz najlepszą trawkę na świecie. Palę marihuanę przez całe swoje życie z małymi przerwami. Mogę przestać w każdej chwili. Nie jestem od niej uzależniony. Lubię to tak samo, jak lubię alkohol.

Staram się trzymać z dala od kokainy, ale wierzę w moc LSD, meskaliny, grzybów halucynogennych i ayahuaski. Słyszałeś kiedyś o ayahuasce? To bardzo mocny specyfik, którzy otrzymuje się z liści kauczukowych. Ecstasy też jest świetne!

- powiedział Stone w wywiadzie

 

Widać, że mamy tu styczność z doświadczonym psychonautom. W każdym razie dość odważna deklaracja jak na osobę publiczną.

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij