Zastrzelony na plantacji konopi - Luszyn (Gostynin) | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Zastrzelony na plantacji konopi – Luszyn (Gostynin)

plantacja marihuany zastrzelony

Kobieta z miejscowości Luszyn (pow. Gostynin) podczas polowania na dziki postrzeliła nieznajomego mężczyznę, który przebywał w rejonie polowania. Jak się okazało, mężczyzna uprawiał w tamtym miejscu konopie.

Cała akcja miała miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek. Kobieta podczas polowania na dziki, na własnym polu postrzeliła ze sztucera 30-letniego mężczyznę. Dziki niszczyły jej uprawę kukurydzy, dlatego miała ona zezwolenie na ich odstrzał. Niestety w zasięgu ognia znalazł się niczego nieświadomy mężczyzna. Gdy kobieta zorientowała się w tym co zrobiła, natychmiast wezwała pogotowie i policję. Niestety postrzelony mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Mężczyzna pochodził z powiatu lipnowskiego. Jak ustaliła policja, nie znajdował się na plantacji sam, lecz z 36-letnim kolegą. W trakcie oględzin miejsca wypadku policjanci ujawnili sadzonki konopi indyjskich. Mężczyźni wsadzili już część z nich na plantacji kukurydzy, a pozostałe czekały na swoją kolej. Łącznie znajdowało się tam kilkaset sadzonek konopi. Teraz policja ustala związek mężczyzn z konopiami.

Plantatorka kukurydzy usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Po wpłaceniu kaucji została zwolniona z aresztu. Obecnie czeka na dalsze postępowanie.

 

Źródło: KWP w Radomiu ( http://www.policja.pl/portal/pol/1/77920/Tragiczne_polowanie_na_plantacji.html)

Reklama:

Zobacz również:
Komentarze (1):

  1. wolnosc pisze:

    Przez te chore prawo zginela nie winna osoba.. szkoda slow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij