Wpadka: Wpadł po wyjściu z busa jadącego z Holandii | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Wpadł po wyjściu z busa jadącego z Holandii

marihuana w busie1

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 31-latek podejrzany o przemyt narkotyków. Kryminalni zatrzymali mężczyznę krótko po tym, jak wysiadł z busa jadącego z Holandii. Zatrzymanemu grozi kara od trzech lat więzienia.

Zatrzymanie przez kryminalnych z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy mężczyzny podejrzewanego o posiadanie narkotyków, było możliwe dzięki zebranym wcześniej informacjom. Wszystko wskazywało na to, że 31-latek będzie próbował wwieźć na teren Polski większą ilość narkotyków. Podejrzewany wpadł w ręce policjantów na bydgoskim osiedlu Okole krótko po tym, jak wysiadł z busa jadącego z Holandii. Podczas przeszukania w poduszce i plecaku, funkcjonariusze zabezpieczyli ukryty ponad kilogram marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty przewozu wewnątrzwspólnotowego znacznej ilości narkotyków, za co grozić mu może kara od 3 lat więzienia. Dzisiaj sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz policjantów z Błonia i zadecydował, że podejrzany najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Źródło: policja.pl

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij