Wpadka: Uprawa konopi w Łomży | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Uprawa konopi w Łomży

lomza-uprawa-marihuany

Policjanci w Łomży zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali marihuanę i amfetaminę. Mężczyźni byli w wieku 18, 20 i 34 lat. Dodatkowo, po przeszukaniu mieszkań, u jednego z nich znaleziono 13 sadzonek konopi indyjskich.

 

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KWP w Białymstoku i z psem służbowym wytresowanym do wykrywania zapachów narkotyków, w miniony czwartek w Łomży zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Cała akcja wygląda na zorganizowaną. Policjanci prawdopodobnie mieli podejrzenia co do zatrzymanych.

W trakcie przeszukiwania auta, policjanci w schowku znaleźli torebki z marihuaną. Po przeszukaniu mężczyzn, znaleźli więcej narkotyków. W sumie mężczyźni mieli przy sobie 3,5 g marihuany i 3,5 g amfetaminy. Po zatrzymaniu, zostały przeszukany domy trzech pechowców. U jednego z nich znaleziono 13 sadzonek konopi.

Mężczyźni zostali umieszczeni na noc w areszcie. Wszyscy dostali zarzut posiadania nielegalnych substancji, a jeden z nich dodatkowo zarzut uprawiania konopi. Cała trójka przyznała się do postawionych im zarzutów. Sprawa rozstrzygnie się przed sądem.

Poniżej można zobaczyć jak wyglądała owa „plantacja”

YouTube Preview Image

 

Autor: Tola
Źródło: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120519/REGION01/120519428

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij