Wpadka: Uprawa konopi w garażu - Żary | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Uprawa konopi w garażu – Żary

konopie w garazu 3

Kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia grozi 27-latkowi, zatrzymanemu przez kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Żarach. Mężczyzna podejrzany jest o uprawę konopi indyjskich. W garażu należącym do mężczyzny policjanci zabezpieczyli w sumie 223 krzewy.

Dzięki uzyskanym informacjom żarscy policjanci trafili do zabudowań garażowych na terenie jednej z okolicznych miejscowości. Tam, w kilku specjalnie przygotowanych namiotach, zabezpieczyli łącznie 223 krzaki konopi. Uprawa została specjalnie przygotowana i wyposażona we wszystkie niezbędne do szybkiego rozwoju sadzonek instalacje. Ujawnione krzewy były w różnej fazie wzrostu. Część z nich dopiero rozpoczynała wegetację, inne nadawały się już do zbioru. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli również gotowy do dalszego przetworzenia susz roślinny oraz przygotowane do kolejnego wysiewu nasiona.

27-letni mężczyzna usłyszał już zarzut prowadzenia uprawy konopi, z której możnaby uzyskać znaczne ilości marihuany. Niebawem do miejscowej Prokuratury trafi wniosek o aresztowanie zatrzymanego właściciela uprawy. Sprawa jest rozwojowa.

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij