Wpadka: Profesjonalna uprawa w Wejherowie - Gdynia | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Profesjonalna uprawa w Wejherowie – Gdynia

wejherowo i konopie 2

Policjanci zatrzymali 4 osoby, które zajmowały się uprawą narkotyków. Na terenie prywatnej posesji funkcjonariusze odkryli plantację marihuany. W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, z odpowiednim naświetleniem i wentylacją, znajdowało się ponad 180 doniczek z marihuaną. Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, dziś zostaną przesłuchani. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Wczoraj policjanci z komendy powiatowej w Wejherowie wspólnie z funkcjonariuszami komendy miejskiej w Gdyni wkroczyli na posesję, na której miała znajdować się plantacja marihuany.

Funkcjonariusze zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 34 do 41 lat. Mieszkańcy Gdyni, Wejherowa i gminy Wejherowo wynajęli pomieszczenie magazynowe w Redzie, które zostało przygotowane do uprawy konopi indyjskich. Wyposażone było w lampy, wentylację i izolację. Na terenie posesji policjanci odkryli uprawę ponad 180 krzewów, które zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Mężczyźni odpowiedzą za uprawę konopi indyjskich w znacznych ilościach. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: policja.pl

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij