Wpadka: Pomorska uprawa na Euro | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Pomorska uprawa na Euro

plantacja marihuany na euro 2012

Kilka dni temu policjanci zatrzymali grupę pięciu osób, które uprawiały konopie w województwie pomorskim. Policja twierdzi, że uprawa była przygotowana specjalnie na zbliżające się w Polsce mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jak widać Polacy potrafią wyczuć zbliżającą się koniunkturę rynku.

W skład grupy wchodziło czterech mężczyzn w wieku od 28 do 40 lat oraz 59-letnia kobieta. Uprawę prowadzili na trzech posesjach. Rośliny znaleziono w ogrodowej altanie i garażu w gdańskiej Matarni oraz w pomieszczeniu gospodarczym w powiecie nakielskim. Łącznie w ręce policji trafiło 560 roślin. Policyjni specjaliści ocenili ilość suszu, który miał powstać po zakończeniu uprawy, na 37 kg.

Zatrzymanym został postawiony zarzut uprawy i przetwarzanie narkotyków w znacznych ilościach.Grozi im do 8 lat więzienia. Trzech członków grupy zostało tymczasowo aresztowanych, a wobec dwóch pozostałych zastosowano dozór policyjny.

Swoją drogą ciekawie zapowiada się, zbliżające się wielkimi krokami euro. Czy Holendrzy lub Hiszpanie, którzy w swoich krajach nie muszą się zbytnio ukrywać z popalaniem trawki, odnajdą się w polskich warunkach? Czy jednak powinniśmy się spodziewać lawiny obcokrajowców w polskich aresztach i więzieniach?

Autor: Frux
Źródło: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/575331,plantacja-marihuany-w-gdansku-matarni-policja-zatrzymala,id,t.html?cookie=1
Źródło obrazka: http://medicalmarijuana.procon.org/view.resource.php?resourceID=000143

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij