Wpadka: Pół kilo marihuany - Koszalin | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Pół kilo marihuany – Koszalin

Kryminalni z I komisariatu w Koszalinie ujawnili w mieszkaniu 28-latka ponad pół kilograma marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a także został objęty dozorem policyjnym.

Policjanci z koszalińskiego I komisariatu, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami, dotarli do 28-latka zamieszkałego w Koszalinie. Udali się wczoraj do miejsca jego przebywania i ujawnili przy mężczyźnie niewielkie ilości zakazanego przepisami suszu. Sprawdzając dalej, dokonali przeszukania w jego mieszkaniu. 28-latek, wiedząc, że kryminalni i tak odnajdą przechowywane w pomieszczeniach narkotyki, dobrowolnie oddał im woreczek z marihuaną, przyznając się do jej posiadania.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zabezpieczony susz kryminalni poddali wstępnym badaniom, potwierdzając, że jest to marihuana w ilości ponad pół kilograma. 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności. Od wczoraj, zgodnie z wnioskiem złożonym do prokuratury przez mundurowych z koszalińskiego komisariatu, objęty jest on policyjnym dozorem.

 

Źródło: policja.pl

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij