Wpadka: Outdoor na 856 krzaków - Włocławek | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

 • Drukuj
 • Twitter
 • Wykop
 • Facebook

Wpadka: Outdoor na 856 krzaków – Włocławek

marihuana Włocławek 1

Funkcjonariusze CBŚ zlikwidowali plantację konopi. Zabezpieczono 856 roślin, z których po wysuszeniu można byłoby uzyskać blisko 17 kg marihuany o czarnorynkowej wartości około pół miliona złotych. Plantator usłyszał już zarzuty, za co grozi mu kara do 8 lat więzienia. Póki co, decyzją sądu, 3 najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze CBŚ kilka tygodni temu uzyskali informację o nielegalnej plantacji prowadzonej w okolicach Włocławka. Policjanci zlokalizowali uprawę. Chociaż rośliny nie rosły w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu, to jej właściciel musiał się natrudzić, aby wszystko zorganizować. Konopie wysiane były na trudnodostępnym, podmokłym terenie, pomiędzy chaszczami. Jak się jednak okazało, były to doskonałe warunki. Plantatorowi udało się wyhodować 856 sztuk konopi. Tyle skosili policjanci. Rośliny trafiły do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Bydgoszczy. Specjalistyczne badania potwierdziły, że to marihuana. Zdaniem ekspertów, po wysuszeniu, ich właściciel uzyskałby blisko 17 kg suszu, wartego na czarnym rynku około pół miliona złotych.

Policjanci ustalili do kogo należy uprawa. Plantator, którym okazał się 43-letni mieszkaniec Włocławka, trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał w prokuraturze zarzut uprawy znacznej ilości konopi, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 8 lat więzienia. Decyzją sądu 43-latek trafił na 3 miesiące do aresztu.

Źródło: policja.pl

Reklama:

Zobacz również:
Komentarze (3):

 1. elteka pisze:

  jakies kiepskie odmiany mial, pewnie automaty:) ale do osemaka za gandzie??? Polska to jednak jeszcze dziki kraj… za gandzie ludzie siedza grube wyroki a za sprzedaz wody , ktora w Polsce jest glownym problemem ie ma nic… no tak przeciez akcyza ….. jebac prawo w tym kraju!!!

 2. ten ktos pisze:

  19 gieta na rośline? hehe nieźle.

 3. HowHight pisze:

  Gdzie jest ten narkotyk bo nie widze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij