Wpadka: Niewielka uprawa - Kraków | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Niewielka uprawa – Kraków

Krakowscy policjanci zatrzymali producenta narkotyków. W jego mieszkaniu natrafiono na ponad kilogram marihuany, 4 krzaki konopi indyjskich oraz przedmioty służące do produkcji narkotyków.

Od pewnego czasu do krakowskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową docierały informacje o mężczyźnie, który miał uprawiać konopie indyjskie i produkować z nich marihuanę.

W czwartek (5.07.) 29-letni mieszkaniec jednego z nowohuckich osiedli został zatrzymany. Jak się okazało, w mieszkaniu mężczyzny (strych zaadaptowany na lokal mieszkalny ) znajdował się specjalny namiot z aparaturą do hodowli marihuany, oraz 4 krzewy konopi. Policjanci znaleźli również ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości 23 tys. złotych. Z zarekwirowanych ilości można byłoby uzyskać 4,5 tys. działek dealerskich. Policjanci ustalają odbiorców narkotyków.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie prowadzone jest przez wydział dw. z przestępczością narkotykową wspólnie z Prokuraturą Rejonową Kraków Nowa Huta.

 

Źródło: policja.pl

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij