Wpadka: Niesforny lokator uprawia konopie - Zielona góra | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Niesforny lokator uprawia konopie – Zielona góra

zielonagora-marihuana

Mężczyzna z Zielonej Góry został zatrzymany za posiadanie i uprawę konopi indyjskich. W jego mieszkaniu znaleziono 5 krzewów konopi indyjskich oraz narkotyki przygotowane do sprzedaży.

 

Pewien zielonogórzanin wynajmował swoje mieszkanie 30-letniemu lokatorowi. Jednak ten od dłuższego czasu nie płacił za wynajem, a na dodatek nie dało się z nim skontaktować. Wynajmujący postanowił sprawdzić stan swojego mieszkania. Po wejściu do środka znalazł kilka roślin konopi oraz rozsypany biały proszek. Mężczyzna niezwłocznie powiadomił o tym policję.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu 5 roślin konopi indyjskich. Jedna z nich miała 1,6 metra wysokości i była już w fazie kwitnienia. Można było z niej wyprodukować spore ilości suszu. Dodatkowo policjanci znaleźli 18 gramów marihuany oraz 6,8 grama kokainy przygotowanych do sprzedaży.

30-letni Artur B., który wynajmował mieszkanie został złapany przez policję. Postawiono mu zarzuty uprawy i posiadania środków odurzających oraz przygotowania znacznej ich ilości do wprowadzenia do obrotu. Grozi mu do 8 lat więzienia. Jak na razie mężczyzna otrzymał dozór policyjny.

Źródło: KMP Zielona Góra

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij