Wpadka: Konopie pod podłogą - Szubin, Byddgoszcz | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Konopie pod podłogą – Szubin, Byddgoszcz

konopie pod podłogą3

W jednym z mieszkań w Szubinie kryminalni z tamtejszego komisariatu, wspólnie z kolegami z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy, ujawnili ukrytą pod podłogą plantację konopi. Uprawa rosła w profesjonalnie zorganizowanym w tym celu pomieszczeniu. Do sprawy zatrzymano 23-letniego plantatora. Teraz może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Kryminalni z Szubina, wspólnie z kolegami z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się plantacja marihuany. W piątek (6.07.12) funkcjonariusze pojechali zweryfikować posiadane informacje. Zapukali do ustalonego mieszkania i dokładnie je sprawdzili. W jednym z pokoi, policjanci ujawnili właz prowadzący do pomieszczenia znajdującego się pod podłogą, gdzie profesjonalnie urządzona została plantacja konopi. Rośliny miały zapewnione doskonałe warunki, były odpowiednio naświetlane, nawadniane, a także napowietrzane.

Kryminalni zabezpieczyli 10 roślin marihuany oraz specjalistyczny sprzęt wentylacyjno–elektryczny. Do sprawy zatrzymany został 23-letni plantator. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia (06.07) usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za uprawę konopi może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

 

Źródło: policja.pl

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij