Wpadka: Konopie na cmentarzu - Lublin | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: Konopie na cmentarzu – Lublin

marihuana na cmentarzu

Policjanci ujawnili i zabezpieczyli plantację marihuany zasianą na jednym z lubelskich cmentarzy. Funkcjonariusze zatrzymali także dwóch młodych „plantatorów”. 16- i 17-latek wpadli, gdy szli podlewać swoją uprawę. Zabezpieczono 1664 krzaków marihuany.

W sobotę wieczorem mieszkanka Lublina powiadomiła policję, że na jednym z lubelskich cmentarzy, pomiędzy grobami rosną rośliny podobne do krzaków konopi indyjskich. Na miejsce wysłani zostali policjanci z II Komisariatu Policji. Gdy funkcjonariusze zbliżali się do cmentarnego muru zauważyli dwóch młodych chłopaków, jeden z nich niósł butelkę z wodą. Kiedy młodzi mężczyźni zorientowali się, że w ich kierunku zmierzają policjanci, rzucili się do ucieczki, operacyjni ruszyli za nimi. Chwilę później zostali zatrzymani, jak się okazało byli to dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 16 i 17 lat.

Na terenie cmentarza policjanci odnaleźli plantację konopi indyjskich, rośliny znajdowały się w różnej fazie wzrostu. Łącznie policjanci zabezpieczyli 1664 krzaków odurzających roślin. 16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka, a jego 17-letni kompan do policyjnego aresztu.

Po przesłuchaniu obaj „plantatorzy” zostali zwolnieni. Będą odpowiadać za uprawę konopi. 17-latkowi grozić może do 3 lat pozbawienia wolności, sprawą 16-latka zajmie się sąd ds. rodziny i nieletnich.

Zastanawia nas tylko jedna rzecz. Jedna butelka na 1664 krzaki? Dziwna sprawa. Może gdzieś pośród tej samosiejki chłopaki ukryli kilka normalnych krzaczków?

 

Źródło: policja.pl

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij